KAFFEE projekt elektronikus felhasználói segédlet és projekt tájékoztató

h k s c p s v

e-szolgáltatások

Üdvözöljük honlapunkon

Szabóné Zakó Krisztina

Kedves Látogató!

Köszöntöm Önt intézményünk valamennyi dolgozója és a magam nevében. Intézményünk 1980 óta működik és 2000-ben, a Millennium évében, Móricz Zsigmond nevét vette fel. A névválasztást az motiválta, hogy az író élete, küzdelme és sikerei abban a világban gyökereznek, ahol a szegénység az esélyek, a lehetőségek számára erős korlátot is jelentett. Móricz Zsigmond kitartása, tehetsége és hite lehetővé tették számára a hátrányok legyőzését, és az író élete példát ad arra is, hogy a hátrányok vállalhatók, leküzdhetők.

Olyan iskolát szeretnénk, ahol jó gyereknek lenni!

Nekünk a sajátos nevelési igényű, tanulásban, értelmileg akadályozott, súlyosan fogyatékos, autizmussal élő gyermekeket nevelő, oktató közoktatási intézményben dolgozó pedagógusoknak, egy igen  nehéz életszakasz után kell reményt, bizalmat, hitet kelteni, fejlődési lehetőséget mutatni a szülőnek és gyermeknek. Hisszük, hogy nevelésünk, tanításunk eredményeképpen sikerül a gyermekekben rejlő képességeket kibontakoztatni, aminek következtében ők is képesek lesznek minél teljesebb és önállóbb életre.

Az intézmény olyan többcélú, köznevelési intézmény, amelyben a sajátos nevelési igényű tanulók óvodai nevelése,  fejlesztő nevelés – oktatásban való ellátása, általános iskolai, szakiskolai, készségfejlesztő iskolai képzése folyik. Tanulóink számára  kollégiumi ellátást tudunk biztosítani. Fontos feladat számunkra, hogy a lenti járás köznevelési intézményeiben integráltan tanuló sajátos nevelési igényű gyerekeket fejlesztésének segítése utazó gyógypedagógusi hálózatunk működtetésével.

Köszönöm megtisztelő érdeklődését, kérem tekintse meg honlapunkat!

Szabóné Zakó Krisztina

Szerzői jog © 2013. Minden Jog Fenntartva.